Prehľad balíkov English.sk

Prehľad kurzov z anglického jazyka

Balíčky English.sk


zadarmo po anglicky

V tomto krátkom jednorazovom kurze máte príležitosť odskúšať si, ako budú vyzerať tradičné hodiny. Je úplne zadarmo a učí vás profesionálny lektor, ktorý sa vám celú lekciu plne venuje. Na konci lekcie dostanete strategické profilovanie, v ktorom dostanete spätnú väzbu a vlastný profil na stránke, kam vám napíšeme silné aj slabé stránky vašej angličtiny. Lektor vám odporučí balík najvhodnejší pre vás, ktorým sa môžete (no nemusíte) riadiť.

Viac info. ohľadom tohto balíku…


Individuálny kurz je ideálny pre ľudí, ktorí chcú ísť svojím tempom a lepšie sa učia samostatne. Spájajú sa s ním rôzne benefity – na učivo ste len vy a váš lektor, ktorý vám dokáže pomôcť pri akýchkoľvek problémoch a nasmerovať vás k správnej odpovedi bez toho, aby vás rušili ostatní. Hodiny si určíte kedy vám vyhovujú a učivom budete môcť prechádzať podľa svojho tempa.
Viac info. ohľadom tohto balíku…


anglický jazyk

Rovesník (skupinový)

Skupinové kurzy študentom pomáhajú rozhovoriť sa v cudzom jazyku a naučiť sa rozprávať o rôznych témach. Vyžadujú však spoločnú časovú koordináciu, keďže viac ľudí znamená viacero programov a menej spoločného voľného času, a v prípade nedostatku záujemcov sa kurz nemôže otvoriť.

Viac info. ohľadom tohto balíku…


anglický jazykPedant (‘na mieru’)

V tomto kurze si určujete, čo potrebujete vy. Hodiny zahŕňajú konverzácie s native speakerom, zameriavajú sa na výslovnosť, správny slovosled a plynulé rozprávanie, ktoré vás najlepšie pripravia na konverzácie v skutočnom živote. Hodiny si určujete sami. Prináša so sebou najväčšie množstvo benefitov, ktoré si rozhodne zaslúžite.

Viac info. ohľadom tohto balíku…


Business English business course

Business Náš business kurz je ideálny, pokiaľ sa chystáte na pohovor alebo sa potrebujete vyznať aj v anglickom svete biznisu. Nielenže vás naučíme tradičnú angličtinu, do plánu vám pridáme špecifické témy z okruhov, ktoré budete potrebovať. Naučíme vás slovíčka súvisiace s obchodovaním, frázy používané v odborných okruhoch a pripravíme vás na možné nečakané otázky, ktorým by ste s obyčajným kurzom nemuseli správne porozumieť.

Viac info. ohľadom tohto balíku…


Maturita

Maturant

Kurz „Maturant“ je zameraný na maturitné témy, konverzácie a gramatiku. Pripravujeme vás priamo na maturitné skúšky, opakujeme učivá, ktoré ste sa učili v škole, preberáme s vami postupne všetky témy, a aby sme vás naozaj poriadne pripravili na skutočné maturity, spravíme simuláciu reálnych maturít, aby z vás opadol stres z neznáma.

Viac info. ohľadom tohto balíku…


V prípade predbežného záujmu, otázok alebo iných dotazov, kontaktujte nás na: help@english.sk alebo píšte cez SOS-chat (vpravo, modré)